23.09.2021.

NATJEČAJ ZA IZVRŠNOG/U PRODUCENTA/ICU

Produkcijska kuća Factum raspisuje natječaj za izvršnog/u producenta/icu
Zadnji

Opis posla:

  • organizacija proizvodnje audiovizualnih djela
  • praćenje svih procesa produkcije pojedinih audiovizualnih projekata
  • financijsko i operativno vođenje i koordinacija razvoja projekata, predprodukcije, produkcije i postprodukcije dokumentarnih filmova
  • izrada, upravljanje i praćenje troškovnika i plana financiranja projekata
  • priprema i prijavljivanje projekata za financijere
  • podnošenje programskih i financijskih izvještaja vezanih za produkciju (audiovizualnih djela) i/ili etapa produkcije
  • priprema i koordinacija koprodukcijskih dogovora, obaveza i izvještaja
  • priprema i koordinacija snimanja, filmske ekipe, opreme, lokacija, logistike te plana snimanja
  • priprema ugovora, ponuda, faktura i obračuna
  • obavljanje različitih administrativnih i organizacijskih poslova
  • dodatni poslovi po potrebi i dogovoru, a vezani za projekte Udruge

Uvjeti:

  • obrazovanje: SSS, VŠS, VSS
  • minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • izvrsne pismene i usmene komunikacijske sposobnosti (hrvatski i engleski jezik)
  • izvrsno poznavanje rada na računalu (Windows i/ili iOS), posebice poznavanje MS Office-a te aktivno korištenje Excela
  • sposobnost samostalnog i timskog obavljanja poslova
  • razvijene komunikacijske vještine, sposobnost donošenja odluka i rješavanje problema, analitičke i organizacijske sposobnosti
  • samostalnost, sistematičnost, fleksibilnost, odgovornost i pouzdanost
  • sposobnost prilagođavanja i dobro podnošenje stresnih situacija

Mjesto obavljanja posla: Factum, Draškovićeva 57, 10000 Zagreb

Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme, rad na određeno vrijeme, honorarno

Početak rada: listopad/studeni 2021.

Vašu molbu sa životopisom pošaljite najkasnije do 07. listopada 2021. na mail adresu:

posao@factum.com.hr

www.factum.com.hr

www.zagrebdox.net

About Us

Factum is the leading Croatian independent documentary production. In the twenty five years of its existence it produced more than 80 documentaries, shown at more than hundred festivals.

Factum_combo

Contact

FACTUM

Draškovićeva 57
10 000 Zagreb
Croatia
T. +385 1 4854 821
info@factum.com.hr