13.09.2021.

Natječaj za voditelja/icu ureda

Produkcijska kuća Factum raspisuje natječaj za voditelja/icu ureda
Zadnji

Opis posla:

·         vođenje ureda i uredskih poslova, pisana i usmena komunikacija s partnerima

·         organiziranje i arhiviranje poslovne dokumentacije

·         administrativni i računovodstveni poslovi evidencije računa te pripreme istih za knjigovodstveni servis

·         izrada izlaznih računa, kontrola uplata, plaćanje računa i odgovornost za pravodobno podmirivanje obaveza Udruge

·         evidentiranje radnog vremena, godišnjih odmora, službenih putovanja i ostalih obaveza za zaposlenike i honorarne  djelatnike te članove Udruge

·         priprema i izrada financijskih i narativnih izvještaja te izrada godišnjih izvještaja udruge

·         priprema i izrada ostale dokumentacije potrebne za nadležna državna tijela i financijske institucije sukladno Zakonu o udrugama

·         samostalno praćenje troškova po projektima i analiza financijskih pokazatelja

·         dodatni poslovi po potrebi i dogovoru, a vezani za projekte Udruge—

UVJETI:

·         obrazovanje: SSS, VŠS, VSS

·         iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima

·         izvrsne pismene i usmene komunikacijske sposobnosti (hrvatski i engleski jezik)

·         izvrsno poznavanje rada na računalu (Windows i/ili iOS), posebice poznavanje MS Office-a te aktivno korištenje Excela

·         sposobnost samostalnog i timskog obavljanja poslova

·         razvijene komunikacijske vještine, sposobnost donošenja odluka i rješavanje problema, analitičke i organizacijske sposobnosti

·         samostalnost, sistematičnost, fleksibilnost, odgovornost i pouzdanost

·         sposobnost prilagođavanja i dobro podnošenje stresnih situacija

·         sklonost administrativnim poslovima

·         obrazovanje ili edukacija s područja računovodstva, financija, administracije, vođenja projekata i sl.

·         iskustvo rada u neprofitnim organizacijama i/ili projektima u kulturi

·         interes za dokumentarni film

Mjesto obavljanja posla: Factum, Draškovićeva 57, 10000 Zagreb

Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme, rad na određeno vrijeme, honorarno

Početak rada: listopad 2021.

Vašu molbu sa životopisom pošaljite najkasnije do 29. rujna 2021. na mail adresu:

posao@factum.com.hr

www.factum.com.hr

www.zagrebdox.net

About Us

Factum is the leading Croatian independent documentary production. In the twenty five years of its existence it produced more than 80 documentaries, shown at more than hundred festivals.

Factum_combo

Contact

FACTUM

Draškovićeva 57
10 000 Zagreb
Croatia
T. +385 1 4854 821
info@factum.com.hr