13.09.2021.

Natječaj za voditelja/icu ureda

Produkcijska kuća Factum raspisuje natječaj za voditelja/icu ureda
Zadnji

Opis posla:

·         vođenje ureda i uredskih poslova, pisana i usmena komunikacija s partnerima

·         organiziranje i arhiviranje poslovne dokumentacije

·         administrativni i računovodstveni poslovi evidencije računa te pripreme istih za knjigovodstveni servis

·         izrada izlaznih računa, kontrola uplata, plaćanje računa i odgovornost za pravodobno podmirivanje obaveza Udruge

·         evidentiranje radnog vremena, godišnjih odmora, službenih putovanja i ostalih obaveza za zaposlenike i honorarne  djelatnike te članove Udruge

·         priprema i izrada financijskih i narativnih izvještaja te izrada godišnjih izvještaja udruge

·         priprema i izrada ostale dokumentacije potrebne za nadležna državna tijela i financijske institucije sukladno Zakonu o udrugama

·         samostalno praćenje troškova po projektima i analiza financijskih pokazatelja

·         dodatni poslovi po potrebi i dogovoru, a vezani za projekte Udruge—

UVJETI:

·         obrazovanje: SSS, VŠS, VSS

·         iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima

·         izvrsne pismene i usmene komunikacijske sposobnosti (hrvatski i engleski jezik)

·         izvrsno poznavanje rada na računalu (Windows i/ili iOS), posebice poznavanje MS Office-a te aktivno korištenje Excela

·         sposobnost samostalnog i timskog obavljanja poslova

·         razvijene komunikacijske vještine, sposobnost donošenja odluka i rješavanje problema, analitičke i organizacijske sposobnosti

·         samostalnost, sistematičnost, fleksibilnost, odgovornost i pouzdanost

·         sposobnost prilagođavanja i dobro podnošenje stresnih situacija

·         sklonost administrativnim poslovima

·         obrazovanje ili edukacija s područja računovodstva, financija, administracije, vođenja projekata i sl.

·         iskustvo rada u neprofitnim organizacijama i/ili projektima u kulturi

·         interes za dokumentarni film

Mjesto obavljanja posla: Factum, Draškovićeva 57, 10000 Zagreb

Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme, rad na određeno vrijeme, honorarno

Početak rada: listopad 2021.

Vašu molbu sa životopisom pošaljite najkasnije do 29. rujna 2021. na mail adresu:

posao@factum.com.hr

www.factum.com.hr

www.zagrebdox.net

O nama

Factum je najznačajnija hrvatska nezavisna dokumentarna produkcija. U dvadeset i pet godina postojanja Factum je realizirao preko osamdeset višestruko nagrađivanih dokumentaraca koji su prikazani na stotinjak svjetskih festivala.

Factum_combo

Kontakt

FACTUM

Draškovićeva 57
10 000 Zagreb
Hrvatska
T. +385 1 4854 821
info@factum.com.hr